Tatlısu Mh. Şenol Güneş Blv. No:2 Mira Tower kat:14 D:66 – Ümraniye –İstanbul

0216 594 62 64 info@yenibirinsaat.com

Hakkımızda

1999 yılında ülkemizin yaşadığı elim deprem felaketinin ardından depreme dayanıklı konutlar üretmek amacı ile kurulan Yeni bir İnşaat Gayrimenkul Turizm ve Dış Ticaret. Limited. Şirketi. , yarının teknolojileri ile bu günden yapılar inşa etmeyi hedeflemektedir.

Amerika’da kurulu Classic Steel Frame Homes firmasının Türkiye temsilciliğini alarak, 2000 yılından itibaren ana yüklenici veya mal sahibi olarak yaklaşık 50.000 m2 inşaat yapmış ve sahiplerine teslim etmiştir.

Taşeron veya alt yüklenici olarak ta 280.000.-m2 inşaat yapmış ve sahiplerine teslim etmiştir.

Misyonumuz, yapı teknolojilerinde oluşan değişiklikler ve günün konjüktürüne uygun modern, depreme dayanıklı ve içinde yaşanılabilir yapılar inşaa etmektir.

Gerek Çelik Konstrüksiyon, gerekse betonarme inşaatların tamamını Amerikan Şartnamesine uygun Statik Çözümler ile inşaa etme hedefinde olan şirket, bunun gerçekleştirebilmek için gerek kendi bünyesinde gerekse ülkenin yetkili makamlarında çalışmalarını sürdürmektedir.

Firma kuruluş amaçları doğrultusunda İçinde yaşanılabilir A kalite evler , iş merkezleri ve fabrikalar üretmek üzere faaliyetini sürdürmekte olup bundan sonrada geçmişteki deneyimleri ile ufku açık çalışmalarına devam edecektir.

SAYGILARIMIZLA